3392

Просмотров

Основание благотворительного фонда ))

На засіданні Ради адвокатів України, яке відбулося 28 лютого 2014 року, було вирішено заснувати Всеукраїнську благодійну організацію «Благодійний фонд допомоги адвокатам». Із такою ініціативою виступив заступник голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України Валентин Гвоздій. Він зазначив, що сьогодні є багато адвокатів, які потребують матеріальної допомоги, але НААУ не може її надати через відсутність законодавчо дозволеного механізму здійснення нею таких дій.   «Заснування благодійного фонду, в першу чергу, надасть нам офіційну можливість простягнути руку допомоги кожному адвокату, який за обставинами долі опинився в тяжкій життєвій ситуації,» - наголосив Валентин Гвоздій. 
Спільно із Комітетом захисту соціальних прав адвокатів при НААУ Благодійний фонд допомоги адвокатам буде вирішувати питання щодо реальної підтримки та надання допомоги тим, хто її потребує. Радою адвокатів України було прийняте рішення про тісну взаємодію Комітету та Фонду. Завдяки існуванню такої організації, як Благодійний фонд, Комітет захисту соціальних прав адвокатів матиме чіткий та дієвий механізм надання фінансової допомоги тим адвокатам, чия потреба у допомозі буде зафіксована. 
Фінансування Благодійного фонду буде здійснюватися на постійній основі за рахунок окремих благодійних внесків адвокатів, виручки від продажу літератури та матеріалів за проектами НААУ з підвищення кваліфікації адвокатів, видань НААУ з історії адвокатури, рекламних площ на офіційному сайті НААУ та інших доступних джерел. План створення та функціонування Фонду виключає можливість фінансування його за рахунок щорічних внесків адвокатів на забезпечення адвокатського самоврядування. Натомість він надає змогу кожному стурбованому адвокату взяти безпосередню участь у підтримці тих, хто опинився у скруті. 
За власною ініціативою, яку підтримали члени Ради адвокатів України, очолить Благодійний фонд допомоги адвокатам представник Ради адвокатів України від Вінницької області Кухар Олексій Іванович. Він  здійснюватиме керівництво Фондом на громадських засадах.

Обналичиваем деньги с помощью благотворительности

Благотворительность, как известно, принято обычно использовать в коммерческих целях. Схема основана на том, что компания делает благотворительный взнос либо оплачивает спонсорскую помощь на счет благотворительной либо общественной организации. Последние, в свою очередь, пускают данные суммы на уставные цели, якобы выдавая целевую помощь членам своих организаций. Однако на самом деле начисляют их на мертвые души, и основная масса обналиченной суммы возвращается ее владельцам черным налом. При этом проверить выдачу денежной помощи всем облагодетельствованным не представляется возможным.

источник схемы 


Рейтинг: 5.0 из 5