Что делать после получения цифровой подписи? Консультация адвоката.
При получении ключа в МДС Вам выдадут такую памятку. 

 
 

На вашем электронном носителе окажется два файла с расширением dat
Этого будет не достаточно, для регистрации и работы. 

1. Строк чинності посилених сертифікатів відкритих ключів становить 2 (два) роки з моменту їх формування.

2. Відповідно до положень Регламенту АЦСК ІДД посилені сертифікати відкритих ключівнадаються виключно в електронному вигляді шляхом їх розміщення на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД (http://acskidd.gov.ua).

3. У зв’язку з тим, що в межах послуг електронного цифрового підпису не передбачено надання платникам податків носіїв ключової інформації, генерація особистих ключів підписувачів виконується на носії платника податків (змінні флеш-носії, оптичні носії CD/DVD для запису, захищені носії ключової інформації тощо).

Слід зауважити, що кожен особистий ключ підписувача повинен бути записаний на окремий носій інформації. Наприклад, представнику юридичної особи необхідно мати при собі три носії інформації (для ключів директора, бухгалтера та електронної печатки).

4. Програмне забезпечення для роботи з електронним цифровим підписом, в тому числі для подання звітності до органів Міндоходів в електронному вигляді, ви можете завантажити  ТУТ 

5. Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 №1452, працівники органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної форми власності (далі – Працівники) особисто генерують ключі електронного цифрового підпису безпосередньо в установі або в акредитованому центрі сертифікації ключів.

Генерація ключів Працівників за довіреністю не дозволяється. 


Якщо ви ознайомились з Регламентом АЦСК ІДД та умовами Договору про надання послуг електронного цифрового підпису та погоджуєтесь з порядком надання зазначених послуг, наступна інформація допоможе вам правильно підготувати необхідні документи. 

З наведеного нижче переліку оберіть відповідну вам категорію та перейдіть за посиланням:

юридична особа

фізична особа – підприємець

фізична особа

Якщо ви заповнили реєстраційні заяви, зібрали необхідні документи для реєстрації та отримання послуг електронного цифрового підпису зверніться до будь-якого представництва АЦСК ІДД за вказаною на офіційному інформаційному ресурсі адресою.

В разі виникнення питань стосовно вищенаведеної інформації ви можете надіслати їх на електронну адресу inform@acskidd.gov.ua, зателефонувати до АЦСК ІДД за номером (044) 284-00-10 або звернутись до представництва у вашому регіоні.


Для адвокатов 

ФІЗИЧНА ОСОБА - ПІДПРИЄМЕЦЬ


Фізична особа – підприємець (особисто)

Документи, необхідні для отримання посиленого сертифіката ключа фізичною особою – підприємцем: 

  • заповнена та підписана Реєстраційна картка (для фізичної особи/фізичної особи – підприємця) у двох примірниках;
  • копія паспорта підписувача (копії 1-4 сторінок), засвідчена власноручним підписом (в разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від ідентифікаційного коду, копія сторінки паспорта з відміткою про таку відмову);
  • копія облікової картки платника податків підписувача (довідки про присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО)**


Наймані працівники фізичної особи – підприємця

Документи, необхідні для отримання посиленого сертифіката ключа для найманих працівників фізичної особи – підприємця:

  • заповнена та підписана Реєстраційна картка (для фізичної особи/фізичної особи – підприємця), з Додатком до розділу 2 реєстраційної картки, у двох примірниках*;
  • копія паспорта заявника та підписувача (копії 1-4 сторінок), засвідчена власноручним підписом власника паспорта (в разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від ідентифікаційного коду, копія сторінки паспорта з відміткою про таку відмову);
  • копія облікової картки платника податків заявника та підписувача (довідки про присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО)**;
  • копія (засвідчена фізичною особою – підприємцем) та оригінал трудового договору з відміткою про реєстрацію у центрі зайнятості (надається виключно для ознайомлення).

  • * - якщо фізична особа – підприємець не потребує формування на себе посиленого сертифіката, розділ 2 не заповнюється, окрім полів, де засвідчується Реєстраційна картка;

   ** - у разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від ідентифікаційного коду, копія облікової картки платника податків не подається.

   ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

   Копії та витяги, крім нотаріально засвідчених, засвідчуються підписом фізичної особи – підприємця та його печаткою (у разі її наявності), а також підписом уповноваженої особи АЦСК ІДД Міндоходів, якій пред’являються копії разом з оригіналами. Використання факсимільного підпису при завірянні документів не допускається.

   До розгляду не приймаються документи, які мають підчистки, дописки, закреслені слова, інші незастережні виправлення або написи олівцем, а також мають пошкодження, внаслідок чого їх текст неможливо прочитати.

   В разі неможливості особистої присутності заявника в АЦСК ІДД Міндоходів, він може бути представлений довіреною особою. У цьому випадку заявник надає довіреність, засвідчену підписом фізичної особи – підприємця з прикладенням його печатки або у разі відсутності печатки – нотаріально, на здійснення процедури реєстрації заявника у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД Міндоходів та генерації ключів підписувача у АЦСК ІДД Міндоходів.


   Для уникнення помилок при заповненні документів уважно ознайомтесь з Пам'яткою щодо заповнення Реєстраційної картки (для фізичної особи - підприємця)


   IMAGE

   Завантажити комплект документів одним файлом
   Форми документів: 
   IMAGE

   Реєстраційна картка (для фізичної особи/фізичної особи - підприємця)

   IMAGE

   Зразок заповнення Реєстраційної картки (для фізичної особи/фізичної особи - підприємця)

   IMAGE

   Додаток до розділу 2 реєстраційної картки

   IMAGE

   Зразок заповнення Додатку до розділу 2 реєстраційної картки

   IMAGE

   Форма довіреності на уповноважену особу

   В процессе регистрации в программном комплексе IFin Вам понадобятся следующие сведения 


   Квед - 37.11.1

   Ваш ИНН 

   Свидетельство о регистрации в ГНИ (МДС) ПФУ 

   данные Вашего расчетного счета

   Фамилия руководителя Вашего регионального ДПС (ГНИ) и адрес


   Вітаємо! Реєстрація закінчена!

   iFin готовий імпортувати звіти Вашої компанії і здавати їх у всі контролюючі органи.

   Безкоштовні можливості для здачі звітів: 

   Міністерство доходів та зборів
   • будь-які звіти (крім звіту ЄСВ), які імпортовані в iFin Zvit з інших програм;
   • звіт ЄСВ, створений в iFin Zvit на підставі готового бланку.

   Пенсійний фонд України
   • «Відомості про осіб, які підлягали загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню на випадок безробіття, отримували допомогу по безробіттю.

   Державна служба статистики України
   • «Баланс. Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва»;
   • «Спрощений фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва»;
   • «Звіт про фінансові результати».

   Укладіть з контролюючим органом договор на право подачі звітів в електронному вигляді.

   Для заключения договора с гос органами необходимо 

   1. Посетить сайт http://acskidd.gov.ua и скачать вторую часть ключа сам сертификат - это можно сделать в разделе Пошук сертифікатів

   Пример поиска сертификата на сайте ГНИ, МДС

   После ввода своей фамилии и имени появится список лиц сертификаты которых хранятся на данном сайте, кликнув по своей фамилии (анкетным данным) Вы скачаете с сайта сертификат он пригодиться для заключения договоров с гос органами и других действий.     Имея оба файла можете заключать договора 

   Налаштування - Ваша фамилия - Реестрация ЕЦП - заключить договор 

   После успешного заключения Вам придет уведомление. В случае ошибки Вы будете уведомлены. 

   Удачи. внимательно проверяйте цифры. 

   Центр Донецкой области крупный город Донецк город в котором можно получить квалифицированную юридическую помощь адвоката Воробьева Д.А.Адвокат Воробьев Д.А. (город Донецк)

   +380992114505 Источник: электронная подпись, ключ, ГНИ, ДПА, МДС, адвокат, самозанятая особа, самозанятое лицо, Донецк
Категория: Эксклюзивные статьи адвокатов о праве в ДНР | Добавил: Advokat (27.11.2013) | Автор: Адвокат Воробьев Д.А. E W
Просмотров: 3559 | Теги: доходов и сборов, министерство, адвокат, ЕСВ, ЕЦП, 2014, самозанятого лица, электронная, отчетность, электронная подпись | Рейтинг: 5.0/7
Всего комментариев: 0
avatar